Про нас


ТОВ DMS надає послуги в сфері аудиту і бухгалтерського обліку, обслуговування торгових книг та книг приходів і витрат, ведення кадрового діловодства, організаційного, податкового, юридичного і фінансового консалтингу, а також консультації в сфері використання інформаційних технологій в організації бухгалтерського обліку.

Ми концентруємо нашу діяльність на наданні професійних послуг консалтингу в сфері організації фінансово-бухгалтерських служб  та бухгалтерського аутсорсингу в поєднанні з підтримкою в формуванні податкової і фінансової політики клієнта.

Ми представляємо точні і практичні рішення в області управлінської бухгалтерської звітності. Бухгалтерський аутсорсинг гарантує Вам комплексне фінансове та бухгалтерське обслуговування Вашої Фірми, а також підтримку в сфері аналізу податкових проблем при врахуванні потреб для відповідного ведення фінансової політики.

Це дає можливість оптимізації коштів, які виникають з необхідності працевлаштування спеціалістів з області бухгалтерії, податків, фінансів та працевлаштування розбудованих фінансово-бухгалтерських служб. Наші послуги ми надаємо в Вашому місці перебування, відкомандировуючи до Вас працевлаштованих в нас працівників.

Ми також володіємо багатим досвідом створення фінансових звітів згідно з Міжнародними Стандартами Фінансової Звітності (МСБО/МСФЗ).

Наші послуги надаються на найвищому рівні, гарантом яких є професійний, висококваліфікований колектив, який постійно підвищує свої кваліфікації. До грона нашого колективу належать професійні аудитори, ревізори, податкові радники та бухгалтери з багатолітнім професійним досвідом.

Серед засновників фірми є також особи, які свій професійний досвід здобували на менеджерських посадах виробничих і торгових підприємств, що дозволяє нам краще розуміти фінансові процеси, що відбуваються в фірмах наших клієнтів, а в результаті краще розуміти їх потреби.

Повноваження


ТОВ DMS  занесено до списку суб’єктів, уповноважених до перевірки фінансових звітів, ухвалою Державної Ради Професійних Аудиторів номер 3484 з дня 3 серпня 2009 року.

Обліковий номер на списку суб’єктів, уповноважених до перевірки фінансових звітів : 3484.

Влада


Ireneusz Sroka
Ireneusz Sroka Генеральний директор DMS

Випускник факультету Управління, спеціальність Бухгалтерський облік та функціонування і розвиток підприємств, кафедри Бухгалтерського обліку Економічної Академії в Кракові; багато років співпрацював з однією з найбільших, польських фірм податкового консалтингу і аудиту, спеціаліст з області управлінської бухгалтерської звітності, від 2005 р. уповноважений до ведення фінансово-бухгалтерської звітності, здобуває повноваження професійного аудитора. Ireneusz Sroka володіє багатим досвідом в управлінні колективами, створенню фінансових звітів згідно з Міжнародними Стандартами Фінансової Звітності(МСБО/MСФЗ) і доповідей для біржових цілей. Був відповідальним за успішне впровадження системи типу ERP у фінансово-бухгалтерській сфері, в компанії нафтового сектора. Підготував і провів перехід на MСФЗ компанію, що є учасником біржової торгівлі. Підготував і провів злиття асоційованих товариств.

Beata Mieszkowska
Beata Mieszkowska Заступник Генерального Директора DMS, професійний аудитор обліковий номер 11473

Випускниця факультету Управління, спеціальність Бухгалтерський облік, Економічної Академії в Кракові. Beata Mieszkowska багато років співпрацювала з однією з найбільших, польських фірм податкового консалтингу і аудиту, спеціаліст з області податків та трудового права. Володіє широким досвідом в сфері організації систем бухгалтерського обліку, систем кадрового діловодства, а також володіє багатим досвідом в сфері бухгалтерського аудиту виробничих, услогових і торговельних фірм. Має багатий досвід праці в аутсорсинговій компанії, веде бухгалтерський облік фірм в виробничій, девелоперській, услуговій і торгівельній галузях.

Kонтакт

ТОВ DMS

ul. Romanowicza 5 lok. 4
30-702 Kraków

NIP: 678-308-56-93
REGON: 120939112
KRS: 0000331105

Районний Суд для Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Адміністративно-господарський Відділ Національного Судового Реєстру

Статутний капітал ТОВ
25.000,00 zł
Alior Bank SA
68 2490 0005 0000 4520 2671 2304

Phone: +48 12 376 95 35
Fax: +48 12 376 95 36

Email: sekretariat@dms-krakow.pl